Home

Odkryj kolekcję naszych ręcznie tworzonych lamp

From Poland with Love

Jesteśmy Little Lights- małą manufakturą z Krakowa, która tworzy lampki dla dzieci i rodzin na całym świecie.

Wszystkie nasze lampy wykonujemy ze 100% naturalnego drewna sosnowego. Jego zapach, konsystencja i trwałość to jeden z głównych elementów, które nadają Little Lights ponadczasowości. Staramy się aby każda stworzona przez nas lampa była nie tylko pięknym przedmiotem codziennego użytku, ale i pamiątką, która przetrwa całe dzieciństwo i pozostanie w rodzinie na pokolenia

 

Dbamy o bezpieczeństwo

naszych produktów

 

Nasze lampy uzyskały prestiżowy certyfikat TÜV Rheinland.

Certyfikat TUV gwarantuje, że nasza firma jest zobowiązana do produkcji wysokiej jakości, podlegającej restrykcyjnym laboratoryjnym testom bezpieczeństwa.

Nasze produkty zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego, podzespołów z materiałów niebezpiecznych, a zakład produkcyjny jest pod ciągłym nadzorem organów zewnętrznych.

Na całym świecie logo TÜV SÜD jest powszechnie rozpoznawane i szanowane jako zaufany symbol jakości, bezpieczeństwa i zrównoważonego rozwoju.

 

 

KONTROLA NATĘŻENIA ŚWIATŁA

Czytaj. Baw się. Zasypiaj. Niezależnie od aktywności, dzięki wbudowanej opcji ściemniacza, możesz w łatwy sposób dopasować światło lampy do nastroju i okazji.

 

Little Lights to nie tylko piękny element dekoracyjny, ale przede wszystkim funkcjonalny przedmiot codziennego użytku. Najjaśniejszy tryb lampy wystarcza do czytania przed snem, a przyciemnione światło jest na tyle miękkie i delikatne, aby Little Lights mogło pozostać włączone przez całą noc. Możesz również jednym kliknięciem na pilocie ustawić opcję timera - 30 min, 60 min lub 90 min. Po tym czasie lampa wyłączy się sama.

 

 

Zrównoważony rozwój to nasza wspólna odpowiedzialność.

 

Little Lights buduje markę, która czerpie silne inspiracje z natury. Nasze lampy nie tylko nawiązują w swoim kształcie do świata zwierząt, ale także do ich tworzenia wykorzystujemy naturalne drewno.  Aby zapewnić równowagę systemów naturalnych, potrzebna jest nowa zrównoważona gospodarka, która szanuje ograniczenia naszych zasobów naturalnych i ekosystemów. Wymaga to zmiany sposobu, w jaki wyceniamy, wykorzystujemy i pozbywamy się zasobów. 

Lasy są cenne nie tylko dla przetrwania ludzkości, ale także dla reszty planety. Opiekując się naszymi lasami, zachowujemy jedną z naszych najlepszych metod obrony przed zmianami klimatycznymi. Lasy są również domem dla wielu endemicznych i zagrożonych gatunków. Dlatego zaangażowaliśmy się w ochronę i prawidłowe zarządzenie gospodarką leśną przystępując do programu FSC®.

W trosce o stan światowych lasów i malejących zasobów drewna, FSC® dostarcza nam wiarygodnych rozwiązań naszych aktualnych problemów środowiskowych i społecznych. Uzyskanie certyfikatu FSC® świadczy o naszym zaangażowaniu w utrzymywanie najwyższych standardów społecznych i ekologicznych na rynku.

Jako najbardziej zaufane na świecie rozwiązanie do zrównoważonej gospodarki leśnej, oznakowanie FSC® pokazuje naszym klientom, że materiały używane w naszych procesach produkcyjnych pochodzą z legalnych i zrównoważonych źródeł. Jako firma posiadamy najwyższy stopień certyfikacji.

 

READ.PLAY.SLEEP

with Little Lights
 

Zacznij pisać i naciśnij Enter, aby wyszukać

Lista zakupów
Select your currency
EUR Euro