Nasza Historia

Poznajcie Little Lights. Jesteśmy małą, rodzinną manufakturą z Krakowa, która tworzy lampki dla rodzin na całym świecie.

Nasza historia zaczęła się od naszej flagowej lampki- śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt, chcieliśmy, żeby lampka była słodkim zwierzakiem wylegujących się koło łóżka. Naszym marzeniem było, by oprócz pięknej formy, ten słodki zwierzak spełniał doskonale funkcje lampy- wypełniała pokój przyjemnym ciepłym światłem- idealnym do czytania i spania.

Postawiliśmy na drewno sosnowe i z niego powstają wszystkie nasze lampy. Zapach, faktura, historia, którą za sobą niesie jest czymś co nas zachwyca. Coś nieuchwytnego, co sprawia, że lampy Little Lights pozostaną długowieczne. To nie tylko piękny i użyteczny przedmiot- to pamiątka, która pozostanie w rodzinie na lata i mamy nadzieje, że na pokolenia.

Marka Little Lights to również ludzie, którzy wkładają serce i talent na wszystkich etapach tworzenia lamp. Każda z nich przechodzi długą drogę zanim trafi w Wasze ręce. Szlifujemy, malujemy, większość pracy wykonujemy ręcznie z dbałością o każdy szczegół. Wykańczamy małe oczka, domalowujemy nosy, szlifujemy okna i drabiny- wszystko po to, żeby każda Little Lights była jedyna w swoim rodzaju.

To, co jest dla nas ważne, to pobudzanie wyobraźni, i podążanie za marzeniami. Chcemy wnieść do domów więcej barw, radości i ciepła. Stworzyć przytulny i niezapomniany nastrój, który na zawsze pozostanie częścią wspaniałych wspomnień z dzieciństwa.

Każda lampa Little Lights to jedno wypowiedziane marzenie, kóre udało nam się spełnić.